Zboží zasíláme Českou poštou.

Děláme vše pro to, aby se k Vám balíček s objednávkou dostal co nejdříve. O předání balíčku České poště Vás budeme informovat e-mailem. Pokud budete mít pocit, že na svůj balíček čekáte příliš dlouho, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na: cernaabila@centrum.cz

 

1) DOPORUČNÉ PSANÍ

Cena: 80 kč

  • Zboží menších rozměrů doručí kurýr České pošty na Vaší adresu. V případě, že je zboží těžší nebo je větších rozměrů (A4), zanechá kurýr automaticky zásilku na poště k vyzvednutí a doručí Vám domů pouze oznámení o zásilce. ČP neinformuje adresáta pomocí sms zprávy o doručení.

 

2) BALÍK DO RUKY  

Cena: 130 kč 

  • Zboží na Vaší adresu doručí kurýr České pošty. Pokud Vás nezastihne na uvedené adrese, uloží Váš balíček na poštu, kde si zásilku můžete vyzvednout. ČP informuje adresáta pomocí sms zprávy o doručení.

 

3) EMS BALÍK (dočasně nedostupné)

Cena: 150 kč 

  • EXPRESS MAIL SERVICE představuje rychlou přepravu dokumentů a zboží po celém území České republiky. EMS je služba s garantovaným dodáním následující den po dni podání, v pracovní den i v sobotu.

 

ZPŮSOB PLATBY:

 

PŘEDEM NA ÚČET - ZDARMA

 

Číslo účtu je 1399436002/5500 (Raiffeisenbank)

Pokud zvolíte tuto možnost, zboží zaplatíte předem převodem na náš bankovní účet. Převod obvykle trvá 1 - 2 dny, může ale trvat i déle, proto doporučujeme provést platbu ihned po dokončení objednávky. Platební pokyny obdržíte e-mailem.

Zboží skladem odesílám obratem po připsání částky na účet (do 5 dnů)

Jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky.

 

Zboží je pečlivě zabaleno, aby se eliminovaly vlivy poškození.