ZPRÁVY OD ZÁKAZNÍKŮ

 

 

Dobrý den Terezko,

Včera jsem dostala od přítele úžasný dárek k narozeninám. A to od Vás. Přála jsem si kabelku, ale Vaše výrobky to naprosto předčily! Dostala jsem snad všchny zápisníky, které nabízíte. Už se nmůžu dočkat, až je začnu vyplňovat. Nevím, u kterého začít dříve. Jsou naprosto boží! Kvalita zpracování, nádherný design! Moc děkuji za to, co děláte! Je to krásné a určitě to dělá radost nejen mně. Děkuji Vám a přeji pěkný den, Simona. 

 

Dobrý den,

"Příběh mého dítěte" dorazil a je naprosto úžasný. Nutně budu potřebovat ještě jeden. Doufám, že budou ještě skladem...? Aktuálně vyprodané, což mě ale nepřekvapuje. 

 

Dobrý den,

včera mi dorazil svatební plánovač. Jsem z něj nadšená. Je přesně takový, jaký jsem chtěla, jasný, stručný a hlavně má krásný design. Moc děkuji :) 

 

Dobrý den,

dnes mi od Vás přišel plánovač na svatbu (budeme se brát) a musím říct, že nic krásnějšího jsem neviděla. I snoubenec byl nadšený. Ty citáty, fotky a všechny možné typy. Už teď nám to moc pomohlo, jste skvělí s tím, co děláte. Moc děkuji.

Nikola, 10. 1. 2020

 

Krásný den,

právě jsem od pošťačky převzala balíček a jsem naprosto nadšená. Něco tak krásného a promyšleného do detailu jsem snad ještě neviděla. Už se těším až začnu psát. Z celého srdce děkuji. 

Věra F., 13. 1. 2020

 

Myslela jsem si, že Dol** je nejlepší diář, ale to jsem ještě neměla ten Váš :) 

Marie M., 14. 1. 2020